| Značajke multimedijskog sučelja | Vrsta OSDC-a | Grafički |
| Promjenjiva svjetlost boja | Da, 32766 |
| Tekst izbornika | 22 languages: ► English(UK)(Default) ► English(US) ► Spanish ► French ► German ► Italian ► Dutch ► Russian ► Portuguese ► Chinese (Simplified) ► Chinese (Traditional) ► Thai ► Turkish ► Arabic ► Persian ► Hebrew ► Greek ► Malaysian ► Indonesian ► Polish ► Czech ► Hungarian |
| Ažuriranja softvera (SoC) | via USB |
| Vrsta grafike | Graphics |
| Analizator spektra | Da |
| Način demostracije | Da |
| Prilagodljiv gornji izbornik | Da |
| Vrsta prvog ekrana | Standard |
| Tipke prečice do glavnih izvora | Yes |
| Prilagodljiva pozadina | 6 preset (4x Static, 1x Colour customize, 1x Sync album art) + 2x User set |
| Prilagodba zaslona (snimanje) | Da |
| Animacije | Da |
| "Slide touch" upravljanje | Da |
| Screen Capture | Da |
| R-CAM prekid | Da |
| R-CAM Prikaz upozorenja na zaslonu | Da |
| R-CAM Linije vodilje za parking | Da, customizable |
| Front Camera Interruption | Da |
| DashCam kontrola | Da |
| Značajke navigacije | Garmin smjernice | Da |
| Mogućnost upravljanja zaslonom na dodir | Da |
| Grafička resolucija | WVGA |
| Veličina unutarnje memorije | 16 GB |
| Ugrađeni podaci o karti | OEM CN Europe NTU 2018 ALL North |
| Ugrađeni podaci o karti | OEM CN Europe NTU 2018 ALL South |
| Pokrivenost karte | Great Britain and Republic of Ireland • Great Britain: Full coverage • Scotland: Full coverage • Wales: Full coverage • Isle of Man: Full coverage • Northern Ireland: Full coverage • Ireland: Full coverage • Channel Islands: Full coverage • Gibraltar: Full coverage Denmark, Finland, Iceland, Norway, and Sweden • Denmark: Full coverage • Finland: Full coverage • Iceland: Full coverage • Norway: Full coverage • Sweden: Full coverage France and Benelux • Andorra: Full coverage • Belgium: Full coverage • France: Full coverage • French Guiana: Full coverage • Guadeloupe: Full coverage • Martinique: Full coverage • Netherlands: Full coverage • Luxembourg: Full coverage • Réunion: Full coverage • Saint Barthélemy: Full Coverage |
| Pokrivenost karte | Italy, Austria, Switzerland, and Liechtenstein • Italy: Full coverage • Austria: Full coverage • Switzerland: Full coverage • Liechtenstein: Full coverage Malta • Malta: Full coverage Spain and Portugal • Spain: Full coverage • Portugal: Full coverage • Gibraltar: Full coverage • Azores Islands: Full coverage • Canary Islands: Full coverage • Baleric Islands: Full coverage • Madeira: Full coverage Germany • Germany: Full coverage Czech Republic • Czech Republic: Full coverage Greece and Cyprus • Greece: Full coverage • Cyprus: Full coverage of Republic of Cyprus; Major urban areas with intertown roads in disputed areas |
| Map Coverage (Russia) | Eastern Europe • Estonia: Full coverage • Latvia: Full coverage • Lithuania: Full coverage • Poland: Full coverage • Czech Republic: Full coverage • Slovakia: Full coverage • Hungary: Full coverage • Slovenia: Full coverage • Croatia: Full coverage • Bulgaria: Full coverage • Romania: Full coverage • Turkey: Full coverage • Moldova: Major urban areas with intertown roads • Bosnia & Herzegovina: Full coverage • Serbia: Full coverage • Kosovo: Full coverage • Montenegro: Full coverage • Albania: Full coverage • Republic of Macedonia (FYROM): Full coverage • Belarus: Major urban areas with intertown roads • Ukraine: Full coverage |
| Ažuriranje karte | Via download on micro-SD card |
| Besplatno ažuriranje karte | 3 godine (počinje nakon prvih 20km) |
| Zadana pozicija | Ovisi o postavkama |
| 3D prikaz karte | Da |
| 2D prikaz karte | Da |
| Mogućnost automatskog zumiranja | Da |
| Jezik govora | American English-Samantha, British English-James, British English-Kate, British English-Serena (Default), British English-Daniel. |
| Jezik tipkovnice | American English, Arabic, British English, Bulgarian, Croatian, Czech, Danish, Dutch, Estonian, Finnish, French, German, Greek, Hungarian, Italian, Japanese, Korean, Latvian, Lithuanian, Norwegian, Polish, Portuguese, Romanian, Russian, Serbian(Cyrillic & latin), Simplified Chinese, Slovakian, Slovenian, Spanish, Swedish, Thai, Traditional Chinese, Turkish, Ukrainian, Vietnamese. |
| Raspored tipkovnice | QWERTY or ABCDE |
| Pretraga odredišta | ► Home ► Adress ► Restaurants ► Petrol Stations ► Shopping ► personlise ► Categories • Restaurants • Shopping • Everyday Life • Petrol Stations • Banks & Cashpoints • Parking • Roadside Service • Art & Entertainment • Attractions • Recreation • Medical Care • Public Transport • Lodging ► Favourites ► History |
| Automatska ponovno usmjeravanje | Da |
| Putne točke (favoriti) | Da |
| Jednostavno za korištenje grafičko sučelje | Da |
| ecoRoute™ | Da |
| "Turn-by-Turn" smjerovi | Da |
| Lane assist | Da |
| Globalni prikaz (svjetsko mapiranje) | Da |
| Prilagodljiv glavni izbornik | Da |
| Lokalizirani prometni znakovi i automatski tekst | Da |
| Izlaz iz dnevnika putovanja na računalo putem USB-a | Da |
| Traffic Trend / My Trend | Da |
| Trendovi prometa | Da |
| Moji trendovi | Da |
| Speedcamera alert | unos putem USB uređaja |
| INRIX promet | Da |
| Indikator ograničenja brzine | Da |
| Tipke Karta i Karta alati | Da |
| "Vrata do Vrata" navigacija | Da |
| Točke interesa (POI) | Da, more than 6 million points |
| Prilagođene točke interesa | Da |
| Inteligentno pretraživanje točki interesa | Da |
| Gumb za poziv točke interesa | Da |
| Instant pretraga | Da |
| Instant put | Da |
| Ptičja prespektiva | Da |
| Lociranje pozicije vozila | pomoću GPS |
| Dnevno/Noćni način prikaza boja | Da |
| Preferirani putovi | Da |
| GPS info stranica | Da |
| Poziv prema pretrazi točke interesa (Bluetooth funkcija) | Da |
| Phone number search | Da |
| DSP značajke | Frekvencijski pojas | 62.5/100/160/250/400/630/1k/1.6k/2.5k/4k/6.3k/10k/16k |
| Dobitak ekvalizatora | –9db ~ +9db |
| Q kontrola | 0.25/ 0.50/ 1.00/ 2.00 |
| Frekvencija visokopropusnog filtera | Through/30 ~ 250 (Hz) |
| Nagib visokopropusnog filtera | -6/-12/-18/-24 dB/Oct |
| Frekvencija niskopropusnog filtera | 30 ~ 250(Hz)/Through |
| Nagib niskopropusnog filtera | -6/-12/-18/-24 dB/Oct |
| Time Alignment | 0 — 610cm(1 cm step) |
| Speaker type - Center | ► NONE ► 40mm X 70mm ► 5cm ► 10cm ► 13cm ► 16cm OVER |
| Speaker type - Front | ► O.E.M. ► 10cm ► 13cm ► 16cm ► 17cm ► 18cm ► 4" x 6" ► 5" x 7" ► 6" x 8" ► 6" x 9" ► 7" x 10" |
| Speaker type - Rear | ► NONE ► O.E.M ► 10cm ► 13cm ► 16cm ► 17cm ► 18cm ► 4" x 6" ► 5" x 7" ► 6" x 8" ► 6" x 9" ► 7" x 10"
|
| Speaker type - Sub woofer | ► NONE ► 16cm ► 20cm ► 25cm ► 30cm ► 30cm over |
| 2-strani X'over / Prednji/stražnji (LPF) / frekvencija | Through, 30/40/ ~ / 220/250Hz |
| 2-strani X'over / Prednji/stražnji (LPF) / nagib | -6/-12/-18/-24 (dB/oct) |
| 2-strani X'over / Subwoofer (LPF) / frekvencija | 30/40/ ~ / 220/250Hz, Through |
| 2-strani X'over / Subwoofer (LPF) / nagib | -6/-12/-18/-24 (dB/oct) |
| 3-strani X'Over / visoko propusni filter (frekvencija) | Through, 30/40/ ~ / 220/250Hz |
| 3-strani X'Over / visoko propusni filter (nagib) | Through, 30/40/ ~ / 220/250H, Trough |
| 3-strani X'Over / pojasno propusni filter (frekvencija) | -12/-18/-24 (dB/Oct |
| 3-strani X'Over / pojasno propusni filter (nagib) | -12/-18/-24 (dB/Oct) |
| 3-strani X'Over / Nisko propusni filter (frekvencija) | 30/40/ ~ / 220/250Hz, Through |
| 3-strani X'Over / Nisko propusni filter (nagib) | -12/-18/-24 (dB/Oct |
| Razine Subwoofera | 50 do 10dB |
| Position: 3-Way (Tw/Mid/Sub) Delay | 0cm ~ 610cm (1cm step) |
| Postion Gain | 8 do 0dB |
| Vrsta auta | ► Off ► Compact ► Sedan ► Wagon ► Minivan ► SUV ► Passenger Van |
| Vrsta ekvalizera | Grafički |
| Frekvencijski pojas | 13 pojasa |