DMX129DABNovo
Digital Media Receiver • 6.8" WVGA Display • Wired Android screen mirroring • DAB+ Tuner
6.8" WVGA Display. USB Screen Mirroring for Android Smartphone. Built-in DAB+ Digital radio Tuner. Optimal Sound Performance with 13 Band Graphic EQ and Time Alignment. Play back from USB devices audio and video files compressed in various formats. Rear View Camera Input with Parking Guidelines.
Ključne značajke
| 6.8 "WVGA capacitive touch panel with sharp, high-contrast images, vivid colors and wide viewing angles. |
| DAB+ radio tuner for noise & interference free reception and crystal-clear digital stereo sound. |
| Bluetooth(R) Wireless Technology for hands-free calls and music streaming. (Available functions depend on cell phone). |
| Supports Android USB Mirroring for seamlessly displaying and controlling your smartphone on the large screen. |
| Rear, High Speed USB type-A port. Up to 1.5A Max Charge. |
| MP3-WMA-AAC-WAV-FLAC audio file & MPEG1/2-MPEG4-H.264-MKV video file playback. |
| Time Alignment & 13-Band EQ for optimal sound tuning enhancements |
| 2 Preouts(front/rear) + sub(mono) to connect external amplifiers and improve your sound system. |
| AV-in, Video-out and dedicated rear view camera input with parking guide lines |
| Short body (75mm) for easy installation in a wider range of cars. |
Osnovne značajke
| DIN veličina | 2 DIN |
| Glatko korisničko sučelje | Da |
| Ključno osvjetljenje | Bijelo |
| Senzor na dodir | Da |
| Zvuk dodirnog senzora | Da |
| Opcionalni IR daljinski upravljač | Da, KNA-RCDV331 |
| Digitalni sat | Da |
| ISO konektor | Da |
| Ugrađena bluetooth jedinica | Da |
| Ugrađen DAB radio | Da |
| Napravljeno za iPod | Da |
| Android USB Mirroring | Da |
Značajke ekrana
| Vrsta LCD zaslona | 6.8inch široki VGA |
| Vrsta zaslona | Clear |
| Pozadinsko osvjetljenje LCD zaslona | LED |
| Panela na dodir | Capacitive |
| Načini prikaza | 3 Mode (Normal(default) / 16:9 / 4:3) |
| Prilagodba ekrana: Svjetlost | Da |
| Prilagodba ekrana: Nijansiranje (samo NTSC) | Da |
| Prilagodba ekrana: Boja | Da |
| Prilagodba ekrana: Kontrast | Da |
| Dimmer razine | "High" (Default) / "Mid" / "Low" |
| NTSC/PAL judge | Da (Auto) |
| Ugašeno stanje zaslona | Da |
Značajke multimedijskog sučelja
| Vrsta OSDC-a | Grafički |
| Način demostracije | Da |
| Vrsta prvog ekrana | Standard |
| R-CAM prekid | Da |
| R-CAM Prikaz upozorenja na zaslonu | Da |
| R-CAM Linije vodilje za parking | Da, Ugrađeno, promijenjivo |
| Tekst izbornika u određenom jeziku | English(Default), Espagñol, Français, Deutch, Italiano, Nederlands, Suomi, Russian, Português, Polski, Türkçe, Cestina, Magyar. |
Radio značajke
| FM prijem | Da |
| AM Recepcija | Da, (MW Reception) |
| Način tuniranja | Auto1 / Manual |
| Gore/Dolje Traži/Skeniraj | Da |
| Odabir radio stanica | Popis |
| Zadane postavke radija (FM/AM) | 30 Zadanih postavki (18FM / 12AM) |
| Automatski unos u memoriju (AME) | Da |
| Sustav radio podataka | Da |
| Informacije o prometu | Da |
| Lokalna pretraga | Da |
| Automatska pretraga prometnih programa | Da |
| Enhanced Other Networks Function (EON) | Da |
| Funkcija vrste programa (PTY) | Da |
CE DAB radio značajke
| Ugrađen DAB+ radio | Da |
| DAB/DAB+ Band | Band III |
| DAB/DAB+ Transmission Mode | Mode I |
| DAB-DAB/DAB-FM automatska izmjena | Da |
| Način ugađanja / Način pretraživanja | Auto1 / Manual |
| Zadane postavke servisa | 15 ch * 1 bank presets, |
| Inteligentno pretraživanje | Da |
| Informacije o prometu | Da |
| Promjena obavijesti (ASW) Odaberite | Da |
| DLS (Dinamična oznaka) | Da |
| PTY (tip programa) pretraga | Da |
| PTY (tip programa) gledanje | Da |
| Slide Show | Da |
| Softlink | Da |
| Mark Digitalno certificiranje radija | Da |
Bluetooth (opće značajke)
| Maksimalan broj registrianih mobilnih uređaja za HFP i A2DP | 8 uređaja |
| Profil za upravljanje bez ruku (HPF) | V1.6 |
| Audio Streaming (A2DP) | Da, (SBC) |
| Profil s pristupom na telefonski imenik (PBAP) | Da |
| Number of PBAP entries | Up to 1000 phonebook entries |
| PBAP call history | Up to 50 entries of dialed, received and missed calls |
| Upravljanje glasom | Da |
| Smanjivanje buke | Da |
| Smanjivanje jeke | Da |
| Visokokvalitetni mikrofon s poništavanjem buke | Uključeno |
CE_Audio datoteke koje se mogu reproducirati
CE_Video datoteke koje se mogu reproducirati
| MPEG1/2 datoteke se mogu reproducirat | USB |
| MPEG4 datoteke se mogu reproducirat | USB |
| H.264 datoteke se mogu reproducirat | USB |
| mkv datoteke se mogu reproducirat | USB |
USB značajke
| Stražnji USB terminal | Da |
| Vrsta USB-a | 2.0 Visoka brzina |
| Da | |
| Tag Information Display | Da |
| Album Art Display | Da |
| Ponovno pretraživanje/Skeniranje/Nasumična pretraga | Da |
| Ponvaljanje / Nasumična reprodukcija | Da |
| Ponavljanje reprodukcije | Mapa / Datoteka |
| Nasumična reprodukcija | Mapa |
| Prikaz vremenskog koda | Da |
iPod značajke
| Connection via: | USB / BT |
| Plug & Play | Da |
| Tag Information Display | Da |
| Prikaz vremenskog koda | Da |
| Pristup kroz popis | Da |
| Podrška za naslovnice albuma | Da |
| Nasumična reprodukcija | Da |
| Ponavljanje reprodukcije | Da |
| Skip | Da |
| iAP preko Bluetooth-a | Da |
Audio značajke
| Maksimalna izlazna snaga (MOSFET Power IC) | 4 x 45W |
| Preut | 2 Stereo RCA (Front/Rear) + 1 Mono RCA (Sub) |
| Predizlazna razina izlaza | 2V |
| Nisko propusni filter (LSF) | Da, Upravljanje frekvencijom subwoofera |
| Podešavanje referentne razine subwoofera | Da |
| Kontrola balansa/fader-a | Da |
| Kontrola zvučnog signala | Da |
Multimedia DSP značajke
| Kontrola pozicije | Da |
| Zadane postavke za poziciju | 4 Postavke |
| Grafička ekvalizacija | 13 pojasa |
| G-EQ auto setting | Da |
| G-EQ ručno postavljanje | Da |
| G-EQ Number of Preset | Preset x 8 + User set x 3 / All SRC |
| Time Alignment | 0 ~ 610cm |
| Visoko propusni filter (HPF) | Yes |
| HPF Cut Off frekvencija | 14 steps |
| HPF Cut razina nagiba | 4 razine |
| Nisko propusni filter (LSF) | Da (Non-Fading) |
| LPF Cut Off frekvencija | 14 steps |
| LPF Cut razina nagiba | 4 razine |
| Upravljanje razina po kanalima | Da |
| Glasnoća | Da |
| Pojačanje basa | Da |
| Prijelaz |
Video značajke
| Audio/Video izlaz | Da |
| Audio/Video ulaz | Da |
| Video ulaz za stražnju kameru | 1 posvećeni video ulaz (RCA) |
| Vodiči za parkiranje | Da |
Povezanost
| USB sučelje | 1x Rear |
| Obratna senzorska žica | Da |
| Žica za parkirni sensor | Da |
| Dvosmjerna (Tel/Navi) "nijema" žica | Da |
| AV-Input | RCA: Video-In / Audio Left/right |
| AV izlaz | Samo video (RCA) |
| Ulaz za stražnju kameru | Namjenski RCA video ulaz |
| Ulaz za FM antenu | JASO konektor |
| Ulaz za zračni DAB | SMB connector |
| Ulaz za eksterni mikrofon | 3,5mm mini-jack |
| Spreman za OEM daljinski upravljač | Da |
| Programabilna OEM daljinsko upravljanje upravljačem | Da |
Radio tehnički podaci
| FM domet: 87.5Mhz - 108MHz (50Khz stopa) | Da |
| FM iskoristiva osjetljivost | 1,8μV/75ohm (S/N 16,2dB) |
| FM stišavajuća osjetljivost | 19,2μV/75ohm (S/N 46dB) |
| FM odaziv frekvencije | 30Hz ~ 14kHz (± 3dB) |
| FM omjer signala i buke (Mono) | 50dB |
| FM stereo razdvojenost (1kHz) | 35dB |
| MW domet: 531kHz - 1611kHz (9kHz stopa) | Da |
| MW iskoristiva osjetljivost | 99μV |
DAB Radio značajke
| Pojas III - Raspon frekvencije | 174,928 MHz - 239,2MHz |
| Način rada | I |
| Osjetljivost | - 98dBm |
| Omjer signala i buke | 82dB |
| Audio format | MPEG1 Audio Layer II, MPEG4 HE-AAC v2 |
| Vrsta DAB zračnog konektora | SMB |
Bluetooth tehnički podaci
| Tehnologija | Bluetooth V5.0 |
| Frekvencija | 2,402 - 2,48 GHz |
| Izlazna snaga | +8dBm(AVE), power class 1 |
| Maksimalni domet | Vidno polje (otprilike 10 metara) |
| Handsfree profil (HEP) | Da, V1.6 |
| Profil za naprednu audio distribuciju (A2DP) | Da, V1.2 |
| Audio kodek | SBC/AAC |
| Profil za daljinsko upravljanje Audio/Video (AVRCP) | Da, V1.5 |
| Profil s pristupom na telefonski imenik (PBAP) | Da, V 1.2 |
USB tehnički podaci
| Kompatibilnost | USB 2.0 High Speed |
| Datotečni sustav | FAT 16/32 / exFAT / NTFS |
| Maksimalna struja napajanja | 1500mA |
| D/A konverter | 24bit |
| S/N Ratio | 99 dB (1kHz) |
| Dinamični raspon | 99dB |
Audio značajke
| Maksimalna snaga | 45W x 4 |
| Izlazna snaga (DIN45324,+B=14.4v) | 16W x 4 |
| Razina preuta | 2000mV / 10kOhm, |
| Impedancija preuta | ≤ 1400Ohm |
| Impedancija zvučnika | 4Ohm ~ 8Ohm |
| Grafički ekvalizer | 13-Pojasni |
| G. EQ. Frekvencija (Hz) | 62,5Hz - 16kHz |
| G. EQ. Dobitak (dB) | +/- 9dB |
| Niskopropusni frekvencijski filter (Hz) | 80 / 120 / 160 / Off |
Video značajke
| Sustav boje eksternog video ulaza | NTSC/PAL |
| Razina eksternog video ulaza (RCA) | 1 Vpp / 75 Ohm |
| Maksimalna razina eksternog audio ulaza (RCA) | 1,5 V / 25 kOhm |
| Razina video izlaza (RCA) | 1 Vpp / 75 Ohm |
Značajke monitora
| Veličina ekrana (dijagonalna) | 6,75 Inča široko |
| Veličina ekrana (ŠxV) | 151,8 x 79,7mm |
| Sustav zaslona | Transparentna TN LCD panela |
| Pogonski sustav | TFT Active Matrix System |
| Broj piksela | 1152000piksela (800(V) x 480(Š) x RGB) |
| Iskoristivi pikseli | 99,99% |
| Postavka piksela | RGB Striped |
| Pozadinsko osvjetljenje | LED (svjetlostno emitirajuće diode) |
Opći tehnički podaci
| Radni napon | 14,4V (10,5 ~ 16V Dopušteno) |
| Maksimalna potrošnja struje | 10A |
| Dimenzije (ŠxVxD) | 182 x 112 x 75mm |
| Težina | 1300 gr. |
Dodatna oprema
| Otpusne tipke | 2 komada |
| Grb | Da |
| Instalacijski rukav | Da |
| Handsfree mikrofon | s 3 m kabelom |










