DMX7525DABSNovo
2DIN Digital Multimedia Receiver with 6.92" High Definition Display & Enhanced Wireless Smartphone Connections.
Ključne značajke
| 6.92" High Definition screen with high luminance LED backlight and superior wide viewing angles. |
| Wired & Wireless CarPlay® & Android Auto™, the ideal way to use your smartphone in the car. |
| Wireless & Wired iPhone & Android Screen Mirroring with Car-EasyConnection app (Touch control via USB wired Android only) |
| DAB+ Digital radio tuner for noise & interference free, crystal-clear digital stereo sound, |
| Built-in Bluetooth® technology for Handsfree calling & Audio Streaming. |
| High Speed USB Type-A terminal for your compatible USB- enabled devices. (2.1A Max) |
| 3 Preouts (3.0V) to customize & upgrade your audio system |
| 13 Band EQ & Digital Time Alignment to optimize the sound performance |
| Rear View Camera Input with Parking Guidelines, compatible with HD camera |
| 2DIN Short Chassis Design for more flexible installation |
Osnovne značajke
| DIN veličina | 2 DIN |
| Glatko korisničko sučelje | Da |
| Promjenjiva pozadinska slika korisničkog sučelja | Da |
| Ključno osvjetljenje | White color |
| Prigušivač s glatkom glasnoćom povratka | Da |
| Zvuk dodirnog senzora | Da |
| Opcionalni IR daljinski upravljač | Da, (KNA-RCDV331) |
| Digitalni sat | Da |
| Ugrađena bluetooth jedinica | Da |
| Ugrađen DAB radio | Da |
| Wifi built-in | Da |
| Napravljeno za iPod | Da |
| Apple CarPlay – Connect Wirelessly or via USB | Da |
| Android Auto™ – Connect Wirelessly or via USB | Da |
| Wired & Wireless screen-mirroring for IOS & Android | with CarbitLink-Easy Connection app |
| Nadogradiv firmware | Da |
| Gyro Sensor Built-in | Da |
Značajke ekrana
| Vrsta ekrana | 6.92" High Definition |
| Vrsta zaslona | Odsjaj |
| Ploča zaslona | Capacitive |
| Film zaslona | Otporno na otiske prstiju |
| High Definition Display | Da |
| Pozadinsko osvjetljenje LCD zaslona | Bijeli LED |
| Načini prikaza | 3 Mode (Full(default)/Auto/Normal) |
| Prilagodbe zaslona | Colour / Contrast / Backlight |
| Funkcija dimmera | SYNC by Illumination line |
| Dimmer razine | Auto/On/Off |
| Odabir vizualnog izvora | Mirorring / CarPlay / Android Auto. |
| Vrsta mehanizma | Fixed |
| NTSC/PAL judge | Da (Auto) |
| Ugašeno stanje zaslona | Da |
Značajke multimedijskog sučelja
| Vrsta OSDC-a | Grafički |
| Tekst izbornika | available languages: ► English(UK)(Default) ► English(US) ► Spanish ► French ► German ► Italian ► Dutch ► Portuguese ► Arabic ► Greek ► Polish ► Czech ► Hungarian |
| Način demostracije | Da |
| Prilagodljiv gornji izbornik | Da |
| Vrsta prvog ekrana | KENWOOD |
| Prilagodljiva pozadina | Preset x4 |
| R-CAM prekid | Da |
| R-CAM Linije vodilje za parking | Da, Ugrađeno, promijenjivo |
Network & Wifi features
| WiFi built-in | Ugrađeno |
| Domet frekvencije | 5 GHz (5,745– 5,825 GHz) |
| Izlazna snaga | 5GHz / SISO: 13.78 dBm |
| Wireless connection for Apple CarPlay | Da |
| Wireless connection for Android Auto | Da |
| Wireless connection for iPhone & Android Mirroring | with CarbitLink-Easy Connection app |
Radio značajke
| FM prijem | Da |
| AM (MW/LW) prijem | Da |
| Način tuniranja | Auto1/Auto2/Ručno |
| Gore/Dolje Traži/Skeniraj | Da |
| Zadane postavke radija (FM/AM) | 20 Zadanih postavki (15FM / 5AM) |
| Automatski unos u memoriju (AME) | Da |
| Sustav radio podataka | Da |
| Radio tekst plus | Da |
| Informacije o prometu | Da |
| Lokalna pretraga | Da |
| Regionalni AF | Promjenjiv: AF/AF Reg/OFF |
| Enhanced Other Networks Function (EON) | Da |
| Funkcija vrste programa (PTY) | Da |
CE DAB radio značajke
| Ugrađen DAB+ radio | Da |
| DAB/DAB+ Band | Band III |
| DAB-DAB/DAB-FM automatska izmjena | Da |
| Besprijekorno miješanje DAB-FM | Da |
| Način ugađanja / Način pretraživanja | Auto1/Auto2/Ručno |
| Zadane postavke servisa | 15 ch * 1 bank presets, |
| Abecedno pretraživanje | Da |
| Abecedna lista usluga | Da |
| Inteligentno pretraživanje | Da |
| Promjena obavijesti (ASW) Odaberite | Da |
| DLS (Dinamična oznaka) | Da |
| PTY (tip programa) pretraga | Da |
| Slide Show | Da |
| Softlink | Da |
| Mark Digitalno certificiranje radija | Da |
Bluetooth (opće značajke)
| Profil za upravljanje bez ruku (HPF) | V1.7 |
| Audio Streaming (A2DP) | Da, (SBC/AAC) |
| Profil za serijski port (SPP) | Da |
| Jednostavna sigurna uparivanja (SSP) | Da |
| Profil s pristupom na telefonski imenik (PBAP) | Da |
| PBAP call history | Up to 20 entries of dialed, received and missed calls |
| Profil za daljinsko upravljanje Audio/Video (AVRCP) | Da, V1.5 |
| Wireless Music Browsing (AVRCP) | Da |
| Privatni način rada | Da |
| Prekidanje dolaznog poziva | Da |
| Abedecno pretraživanje (Telefonski imenik) | Da |
| Upravljanje glasom | Da |
| Smanjivanje buke | Da |
| Smanjivanje jeke | Da |
| Visokokvalitetni mikrofon s poništavanjem buke | Included (rear wired) |
| Nadogradiv bluetooth firmware | Da, Included in system updates |
CE_Audio datoteke koje se mogu reproducirati
CE_Video datoteke koje se mogu reproducirati
| MPEG1/2 datoteke se mogu reproducirat | USB |
| MPEG4 datoteke se mogu reproducirat | USB |
| WMV datoteke se mogu reproducirat | USB |
| H.264 datoteke se mogu reproducirat | USB |
| mkv datoteke se mogu reproducirat | USB |
USB značajke
| Vrsta USB-a | Type-A (2.0 High speed) |
| Da | |
| Promjena pogona | Da |
| Datotečni sustav | FAT16 / FAT32 / exFAT / NTFS |
| Android auto | Da |
| Funkcionira s Apple CarPlay | Da |
| USB Screen Mirroring | with CarbitLink-Easy Connection app |
| Tag Information Display | Da |
| Album Art Display | Da |
| Ponavljanje reprodukcije | Folder/File/All |
| Nasumična reprodukcija | Mapa |
| Pretraživanje po kategorijama | Da |
| Link Search | Da |
| Nastavi reprodukciju | Da |
| Prikaz vremenskog koda | Da |
| USB ports maximum output current | 2.1A |
iPod značajke
| Connection via: | USB / Bluetooth |
| Plug & Play | Da |
| Napravljeno za iPod | Da |
| Tag Information Display | Da |
| Prikaz vremenskog koda | Da |
| Pristup kroz popis | Da |
| Podrška za naslovnice albuma | Da |
| Nasumična reprodukcija | Da |
| Ponavljanje reprodukcije | Da |
| Skip | Da |
| iAP preko Bluetooth-a | Da |
| Funkcionira s Apple CarPlay | Wired & Wireless |
Upravljanje Android uređajima
| Priključak | USB / Bluetooth |
| Android auto | Wired & Wireless |
| Android Open Accessory Protocol | Yes (For Android Auto) |
Audio značajke
| Maksimalna izlazna snaga | 4 x 50W |
| Primary Power Output | 4 x 22W |
| Preut | 3RCA: Prednji/Stražnji/Subwoofer |
| Predizlazna razina izlaza | 3V |
| Kašnjenje glasnoće | Da |
| Volume Type | DSP |
| Built-in Amplifier Off | Da |
| Kontrola balansa/fader-a | Da |
| Kontrola zvučnog signala | Da |
Multimedia DSP značajke
| Kontrola pozicije | Da |
| Zadane postavke za poziciju | 4 Postavke |
| Grafička ekvalizacija | 13 pojasa |
| G-EQ ručno postavljanje | Da |
| G-EQ prilagodljiva razina | Da, +9dB / -9dB |
| Time Alignment | 0 ~ 610cm |
| HPF Cut Off frekvencija | 14 steps |
| HPF Cut razina nagiba | 4 razine |
| Nisko propusni filter (LSF) | Da (Non-Fading) |
| LPF Cut Off frekvencija | 14 steps |
| LPF Cut razina nagiba | 4 razine |
| X'over | Da |
| Speaker Size Control | Da |
| Upravljanje razina po kanalima | Da |
| Glasnoća | Da |
| Glasnoća visokotonca | Da |
| Pojačanje basa | Da |
| Source Volulme Offset | source independent |
Povezanost
| DC kabel | 22pin (New Type) to ISO |
| Obratna senzorska žica | Da |
| Žica za parkirni sensor | Da |
| Žica za kontrolu napona | Da |
| Upravljačka žica dimmera | Da |
| Preout | 2 x RCA (Front/rear) + Sub (mono) |
| AV-Input | 3,5mm mini-Jack • Camcorder AV Standard ! |
| AV-Input (Switchable AV-in / Camera) | Da |
| Video Out | RCA x1 (Source: USB) |
| Ulaz za stražnju kameru | Namjenski RCA video ulaz |
| HD camera Support | Rear Input Only • HD-TVI standard video signal |
| HDMI | Type-D |
| Ulaz za zračni GPS | GPS antenna included |
| Ulaz za FM antenu | JASO konektor |
| Ulaz za zračni DAB | SMB |
| Ulaz za eksterni mikrofon | 3,5mm mini-jack |
| Spreman za OEM daljinski upravljač | Da, Opcijsko sučelje potrebno |
| Programabilna OEM daljinsko upravljanje upravljačem | Da |
Radio tehnički podaci
| FM domet: 87.5Mhz - 108MHz (50Khz stopa) | Da |
| FM iskoristiva osjetljivost | 1,8μV/75ohm (S/N 30dB) |
| FM odaziv frekvencije | 30Hz ~ 14kHz (± 3dB) |
| FM omjer signala i buke (Mono) | 75dB |
| FM stereo razdvojenost (1kHz) | 40dB |
| MW domet: 531kHz - 1611kHz (9kHz stopa) | Da |
| MW iskoristiva osjetljivost | 29μV |
DAB Radio značajke
| Pojas III - Raspon frekvencije | 174,928 MHz - 239,2MHz |
| Način rada | Band III |
| Osjetljivost | - 97,7dBm |
| Omjer signala i buke | 78dB |
| Audio format | MPEG1 Audio Layer II, MPEG4 HE-AAC v2 |
| Izlazni napon | 14V (10,5V do 16V dopustivo) |
| Maksimalna struja | < 100 mA |
Bluetooth tehnički podaci
| Tehnologija | Bluetooth V5.3 |
| Frekvencija | 2,402 - 2,48 GHz |
| Izlazna snaga | +9 dBm (max), Power Class 1 |
| Maksimalni domet | Vidno polje (otprilike 10 metara) |
| Handsfree profil (HEP) | Da, V1.7 |
| Profil za serijski port (SPP) | Da, V1.2 |
| Profil za naprednu audio distribuciju (A2DP) | Da, V 1.4 |
| Audio kodek | SBC/AAC |
| Profil za daljinsko upravljanje Audio/Video (AVRCP) | Da, V1.6 |
| Profil s pristupom na telefonski imenik (PBAP) | Da, V1.2 |
USB tehnički podaci
| Kompatibilnost | USB 2.0 High Speed |
| Datotečni sustav | FAT 16/32 / exFAT / NTFS |
| Maksimalna struja napajanja | 2100mA |
| D/A konverter | 24bit |
| Video dekoder | MPEG1/2/4, WMV, H.264, mkv |
| Audio dekoder | MP3, WMA, AAC, WAV, FLAC |
Audio značajke
| Maksimalna snaga | 50W x 4 |
| Izlazna snaga (DIN45324,+B=14.4v) | 22W x 4 |
| Frekvencijski pojas | 20 Hz ~ 20 kHz |
| Razina preuta | 3000mV / 10kOhm, |
| Impedancija preuta | ≤ 1400Ohm |
| Impedancija zvučnika | 4Ohm ~ 8Ohm |
Video značajke
| Sustav boje eksternog video ulaza | NTSC/PAL |
| Razina eksternog video ulaza (mini-jack) | 1 Vpp / 75 Ohm |
| Maksimalna razina eksternog audio ulaza (mini-jack) | 1 Vpp / 10 kOhm |
| HD camera Support | HD-TVI Standard • 1280x720px / 30fps |
| Razina video izlaza (RCA) | 1 Vpp / 75 Ohm |
| Razina audio izlaza (RCA) | 3 Vpp / 10 kOhm |
| HDMI - Supported Input Resolutions (4:3 ratio) | 640x480-60Hz / 720x480-60Hz |
| HDMI - Supported Input Resolutions (16:9 ratio) | 720x480-60Hz / 1280x720-60Hz |
| HDMI - ulazni Audio | 16/20/24-bit Linearni PCM |
Značajke monitora
| Vrsta LCD zaslona | High Definition screen |
| Veličina ekrana (dijagonalna) | 6,92 Inča široko |
| Veličina ekrana (ŠxV) | 156,48 x 80,136mm |
| Sustav zaslona | Transparentna TN LCD panela |
| Pogonski sustav | TFT Active Matrix System |
| Broj piksela | 2764800piksela (1280(V) x 720(Š) x RGB) |
| Iskoristivi pikseli | 99,99% |
| Postavka piksela | RGB Striped |
| Pozadinsko osvjetljenje | LED (svjetlostno emitirajuće diode) |
Opći tehnički podaci
| Radni napon | 14,4V (8,5 ~ 16V Dopušteno) |
| Maksimalna potrošnja struje | 15A |
| Dimenzije (ŠxVxD) | 178 x 100 x 109mm |
| Težina | 1140 gr. |
Dodatna oprema
| DC cord ( to ISO) | 20-pin connector to ISO, 25 cm |
| Flat Head Screw (M-Type) | M5 x 8mm, 4 komada |
| GPS antena za pričvršćenje tereta | Da |
| Handsfree mikrofon | s 3 m kabelom |
| Uključena višejezična uputstva |


















