DMX5023DABSNovo
Digital AV Receiver • 6.8" WSVGA Display • Wired Apple CarPlay®/Android Auto™ & iPhone & Android Screen Mirroring • DAB+ Tuner
6.8" WSVGA Display. Works via USB with Apple CarPlay®/Android Auto™. USB Screen Mirroring for iPhone & Android Smartphone. Built-in DAB+ Digital radio Tuner. Optimal Sound Performance with 13 Band Graphic EQ and Time Alignment. Play back from USB devices audio and video files compressed in various formats. Rear View Camera Input with Parking Guidelines.
Ključne značajke
| 6.8" WSVGA Display with Capacitive Touch Panel. |
| Wired Apple CarPlay® & Android Auto™ - Connect via USB |
| Wired iPhone / Android USB Mirroring. |
| Built-in DAB+ Digital radio Tuner |
| Built-in Bluetooth® technology for Handsfree calling & Audio Streaming. |
| High Current 2.1A Charging USB port. |
| Front & Rear + Subwoofer (Mono) Preouts - 2.5V |
| 13 Band EQ & Digital Time Alignment |
| Rear View Camera Input with Parking Guidelines |
| Single DIN Short Chassis Design for easy installation |
Osnovne značajke
| DIN veličina | 2 DIN |
| Glatko korisničko sučelje | Da |
| Promjenjiva pozadinska slika korisničkog sučelja | Da |
| Ključno osvjetljenje | White color |
| Prigušivač s glatkom glasnoćom povratka | Da |
| Zvuk dodirnog senzora | Da |
| Opcionalni IR daljinski upravljač | Da, (KNA-RCDV331) |
| Digitalni sat | Da |
| Ugrađena bluetooth jedinica | Da |
| Ugrađen DAB radio | Da |
| Napravljeno za iPod | Da |
| Funkcionira s Apple CarPlay | Da |
| Funkcionira s Android Auto | Da |
| USB Mirroring for iPhone/Android | Da |
| Nadogradiv firmware | Da |
Značajke ekrana
| Vrsta ekrana | 6.8" Wide SVGA |
| Vrsta zaslona | Odsjaj |
| Ploča zaslona | Capacitive |
| Film zaslona | Otporno na otiske prstiju |
| High Resolution WSVGA Screen | 1024 x 600 pixel |
| Pozadinsko osvjetljenje LCD zaslona | Bijeli LED |
| Načini prikaza | 3 Mode (Normal(default) / 16:9 / 4:3) |
| Prilagodbe zaslona | Brightness / Tint / Color / Contrast |
| Funkcija dimmera | Manual/Sync |
| Dimmer razine | Auto/On/Off |
| Odabir vizualnog izvora | Mirorring / CarPlay / Android Auto. |
| Vrsta mehanizma | Fixed |
| NTSC/PAL judge | Da (Auto) |
| Ugašeno stanje zaslona | Da |
Značajke multimedijskog sučelja
| Vrsta OSDC-a | Grafički |
| Tekst izbornika | 14 languages: ► English(UK)(Default) ► English(US) ► Spanish ► French ► German ► Italian ► Dutch ► Portuguese ► Arabic ► Hebrew ► Greek ► Polish ► Czech ► Hungarian |
| Način demostracije | Da |
| Prilagodljiv gornji izbornik | Da |
| Vrsta prvog ekrana | Standard |
| Prilagodljiva pozadina | 6 x presets + 2 x user set |
| R-CAM prekid | Da |
| R-CAM Linije vodilje za parking | Da, Ugrađeno, promijenjivo |
Radio značajke
| FM prijem | Da |
| AM (MW/LW) prijem | Da |
| Način tuniranja | Auto1/Auto2/Ručno |
| Gore/Dolje Traži/Skeniraj | Da |
| Zadane postavke radija (FM/AM) | 36 Zadanih postavki (24FM / 12AM) |
| Automatski unos u memoriju (AME) | Da |
| Sustav radio podataka | Da |
| Radio tekst plus | Da |
| Informacije o prometu | Da |
| Lokalna pretraga | Da |
| Regionalni AF | Promjenjiv: AF/AF Reg/OFF |
| Enhanced Other Networks Function (EON) | Da |
| Funkcija vrste programa (PTY) | Da |
CE DAB radio značajke
| Ugrađen DAB+ radio | Da |
| DAB-DAB/DAB-FM automatska izmjena | Da |
| Besprijekorno miješanje DAB-FM | Da |
| Način ugađanja / Način pretraživanja | Auto1/Auto2/Ručno |
| Zadane postavke servisa | 15 ch * 1 bank presets, |
| Abecedno pretraživanje | Da |
| Abecedna lista usluga | Da |
| Inteligentno pretraživanje | Da |
| Promjena obavijesti (ASW) Odaberite | Da |
| DLS (Dinamična oznaka) | Da |
| PTY (tip programa) pretraga | Da |
| Slide Show | Da |
| Softlink | Da |
| Kontrola struje antene | Da |
| Mark Digitalno certificiranje radija | Da |
Bluetooth (opće značajke)
| Profil za upravljanje bez ruku (HPF) | Ver. 1.8 |
| Audio Streaming (A2DP) | Da, (SBC/AAC) |
| Jednostavna sigurna uparivanja (SSP) | Da |
| Profil s pristupom na telefonski imenik (PBAP) | Da |
| PBAP call history | Up to 20 entries of dialed, received and missed calls |
| Profil za daljinsko upravljanje Audio/Video (AVRCP) | Da, V1.6 |
| Automatsko iPhone i Android uparivanje putem USB konekcije | Da |
| Privatni način rada | Da |
| Prekidanje dolaznog poziva | Da |
| Upravljanje glasom | Da |
| Smanjivanje buke | Da |
| Smanjivanje jeke | Da |
| Visokokvalitetni mikrofon s poništavanjem buke | Ugrađeno |
| Nadogradiv bluetooth firmware | Da, Included in system updates |
CE_Audio datoteke koje se mogu reproducirati
CE_Video datoteke koje se mogu reproducirati
| MPEG1/2 datoteke se mogu reproducirat | USB |
| MPEG4 datoteke se mogu reproducirat | USB |
| WMV datoteke se mogu reproducirat | USB |
| H.264 datoteke se mogu reproducirat | USB |
| mkv datoteke se mogu reproducirat | USB |
USB značajke
| Vrsta USB-a | 2.0 Visoka brzina |
| Da | |
| Promjena pogona | Da |
| Datotečni sustav | FAT16 / FAT32 / exFAT / NTFS |
| Tag Information Display | Da |
| Album Art Display | Da |
| Ponavljanje reprodukcije | Folder/File/All |
| Nasumična reprodukcija | Mapa |
| Pretraživanje po kategorijama | Da |
| Link Search | Da |
| Nastavi reprodukciju | Da |
| Prikaz vremenskog koda | Da |
| USB ports maximum output current | 2.1A |
iPod značajke
| Connection via: | USB / Bluetooth |
| Plug & Play | Da |
| Tag Information Display | Da |
| Prikaz vremenskog koda | Da |
| Pristup kroz popis | Da |
| Podrška za naslovnice albuma | Da |
| Nasumična reprodukcija | Da |
| Ponavljanje reprodukcije | Da |
| Skip | Da |
| iAP preko Bluetooth-a | Da |
| Funkcionira s Apple CarPlay | via USB |
Upravljanje Android uređajima
| Priključak | USB / Bluetooth |
| Android auto | Via USB |
| Android Open Accessory Protocol | Yes (For Android Auto) |
Audio značajke
| Maksimalna izlazna snaga | 4 x 50W |
| Primary Power Output | 4 x 22W |
| Preut | 2 RCA : FRONT/REAR + SUB(mono) |
| Predizlazna razina izlaza | 2,5V |
| Kašnjenje glasnoće | Da |
| Volume Type | DSP |
| Built-in Amplifier Off | Da |
| Kontrola balansa/fader-a | Da |
| Kontrola zvučnog signala | Da |
Multimedia DSP značajke
| Zadane postavke za poziciju | 4 Postavke |
| Grafička ekvalizacija | 13 pojasa |
| G-EQ ručno postavljanje | Da |
| G-EQ prilagodljiva razina | Da, +9dB / -9dB |
| Time Alignment | 0 ~ 610cm |
| HPF Cut Off frekvencija | 14 steps |
| HPF Cut razina nagiba | 4 razine |
| Nisko propusni filter (LSF) | Da (Non-Fading) |
| LPF Cut Off frekvencija | 14 steps |
| LPF Cut razina nagiba | 4 razine |
| X'over | Da |
| Speaker Size Control | Da |
| Upravljanje razina po kanalima | Da |
| Glasnoća | Da |
| Glasnoća visokotonca | Da |
| Pojačanje basa | Da |
| Source Volulme Offset | source independent |
Povezanost
| DC kabel | 22pin (New Type) to ISO |
| Obratna senzorska žica | Da |
| Žica za parkirni sensor | Da |
| Žica za kontrolu napona | Da |
| Upravljačka žica dimmera | Da |
| Preout | 2 x RCA (Front/rear) + Sub (mono) |
| Video Out | RCA x1 (Source: USB) |
| Ulaz za stražnju kameru | Namjenski RCA video ulaz |
| Ulaz za zračni GPS | GPS antenna included |
| Ulaz za FM antenu | JASO konektor |
| Ulaz za zračni DAB | SMB |
| Ulaz za eksterni mikrofon | 3,5mm mini-jack |
| Spreman za OEM daljinski upravljač | Da, Opcijsko sučelje potrebno |
| Programabilna OEM daljinsko upravljanje upravljačem | Da |
Radio tehnički podaci
| FM domet: 87.5Mhz - 108MHz (50Khz stopa) | Da |
| FM iskoristiva osjetljivost | 1,8μV/75ohm (S/N 30dB) |
| FM odaziv frekvencije | 30Hz ~ 14kHz (± 3dB) |
| FM omjer signala i buke (Mono) | 50dB |
| FM stereo razdvojenost (1kHz) | 35dB |
| MW domet: 531kHz - 1611kHz (9kHz stopa) | Da |
| MW iskoristiva osjetljivost | 99μV |
DAB Radio značajke
| Pojas III - Raspon frekvencije | 174,928 MHz - 239,2MHz |
| Način rada | Band III |
| Osjetljivost | - 98dBm |
| Omjer signala i buke | 82dB |
| Audio format | MPEG1 Audio Layer II, MPEG4 HE-AAC v2 |
| Izlazni napon | 14V (10,5V do 16V dopustivo) |
| Maksimalna struja | < 100 mA |
Bluetooth tehnički podaci
| Tehnologija | Bluetooth V5.0 |
| Frekvencija | 2,402 - 2,48 GHz |
| Izlazna snaga | +9 dBm (max), Power Class 1 |
| Maksimalni domet | Vidno polje (otprilike 10 metara) |
| Handsfree profil (HEP) | Da, V 1.8 |
| Profil za naprednu audio distribuciju (A2DP) | Da, V 1.3 |
| Audio kodek | SBC/AAC |
| Profil za daljinsko upravljanje Audio/Video (AVRCP) | Da, V1.6 |
| Profil s pristupom na telefonski imenik (PBAP) | Da, V1.2 |
USB tehnički podaci
| Kompatibilnost | USB 2.0 High Speed |
| Datotečni sustav | FAT 16/32 / exFAT / NTFS |
| Maksimalna struja napajanja | 2100mA |
| D/A konverter | 24bit |
| Video dekoder | MPEG1/2/4, WMV, H.264, mkv |
| Audio dekoder | MP3, WMA, AAC, WAV, FLAC |
Audio značajke
| Maksimalna snaga | 50W x 4 |
| Izlazna snaga (DIN45324,+B=14.4v) | 22W x 4 |
| Frekvencijski pojas | 20 Hz ~ 20 kHz |
| Razina preuta | 2500mV / 10kOhm, |
| Impedancija preuta | ≤ 1400Ohm |
| Impedancija zvučnika | 4Ohm ~ 8Ohm |
Video značajke
| Sustav boje eksternog video ulaza | NTSC/PAL |
| Razina eksternog video ulaza (RCA) | 1 Vpp / 75 Ohm |
| Razina video izlaza (RCA) | 1 Vpp / 75 Ohm |
Značajke monitora
| Veličina ekrana (dijagonalna) | 6,8 Inča široko |
| Sustav zaslona | Transparentna TN LCD panela |
| Pogonski sustav | TFT Active Matrix System |
| Broj piksela | 1843200piksela (1024(V) x 600(Š) x RGB) |
| Iskoristivi pikseli | 99,99% |
| Postavka piksela | RGB Striped |
| Pozadinsko osvjetljenje | LED (svjetlostno emitirajuće diode) |
Opći tehnički podaci
| Radni napon | 14,4V (10,5 ~ 16V Dopušteno) |
| Dimenzije (ŠxVxD) | 178 x 100 x 86mm |
| Težina | 1070 gr. |
| Težina ukupna | 1,07 kg |
Dodatna oprema
| Otpusne tipke | 2 komada |
| Grb | Da |
| Instalacijski rukav | Da |
| DC kabel | 25 cm |
| GPS antena za pričvršćenje tereta | Da |
| Uključena višejezična uputstva |




















